Po Valašsku na skútru IX

4.-6. ZÁŘÍ 2020

Přátelé, kamarádi, skútraři a skútrařky z celé Evropy i světa, srdečně Vás zvu na v pořadí již devátý ročník mezinárodního srazu skútrů “Po Valašsku na skútru”, který proběhne v termínu 4. - 6. září 2020 v areálu Camping Rožnov p.R. Každý rok si říkám, že bude organizace díky zkušenostem jednodušší než ,,v loni”, ale vždy se pletu 🙂 , je to rok od roku složitější: legislativa, objem, požadavky, náklady atd. Ale i tak mě to stále baví a mám radost, že Po Valašsku na skútru je součástí Vašeho i mého života a máme tímto skvělou příležitost poznat nové přátele a společně si užít víkend na Valašsku a zároveň všem ukázat, že se dá na skútru jednoduše cestovat, a že je to nejlepší dopravní prostředek na světě 🙂

pátek

4.ZÁŘÍ

17:00 DJ Volvack & Adamico

12:00 taneční skupina H2B

20:30 Ronjam

22:00 Out of Sorts ...pařba až do rána. 🙂


Neopakovatelnou atmosférou nás po oba víkendové večery obklopí osvětlovací technika světové jedničky fa ROBE, pro větší umocnění nám fa UNIPAR nasvětlí posezení svými venkovními svíčkami.

sobota

5.ZÁŘÍ

11:00 - 12:45 registrace, příjezd účastníků na náměstí v Rožnově p.R.

12:45 - 13:30 vystoupení taneční skupiny H2B, společné focení, skútr-akrobacie Martina Knechta s Tomášem Kissem.

13:30 společná vyjížďka (60km) ,,Po Valašsku na skútru”. Trasa: Rožnov p.R.- Valašská Bystřice - Dušná - Růžďka - Bystřička - Rožnov p.R - Hutisko-Solanec - Rožnov p.R s cílem v Campu.

15:00 camp: občerstvení, relax, soutěže, hudba DJ Volvacek & Adamico

20:00 Outsider

21:30 Depeche Mode revival! Areál kempu je rozlehlý, a tak si každý může nenuceně najít to své ;-) …


neděle

6.ZÁŘÍ

8:30 - 10:00 sraz před Uniparem (Dolní Paseky 227,756 61) - prohlídka výroby, kaskadérské kousky Martina Knechta a Tomáše Kisse.

10:00 společný odjezd na Pustevny, kde po 6. letech vstala z popela národní kulturní památka chata Libušín, na kterou jsme v letech 2014-2016 společně přispěli bezmála 25. tisíci korunami. Na Pustevnách poobědváme, uděláme společné foto před Libušínem a s přáním dalšího setkání, v tu dobu již k X. ročníku akce Po Valašsku na skútru se rozloučíme.


ORGANIZAČNÍ INFORMACE

Registračním poplatkem 200 Kč (pátek i sobotu bude stánek WSR v místě konání akce, v sobotu také na náměstí před společnou vyjížďkou) ne jen, že podpoříš chod spolku, ale také dostaneš dárek v podobě originální CoronaSkútr nálepky 2020 a náramek WSR který slouží jako vstupenka na všechny akce pořádané spolkem po celý rok 2020.

Dále máš šanci vyhrát spoustu cen v naší tombole. O tom, jestli jsi vyhrál, se dozvíš při otevření obálky - pokud v ní budeš mít výherní WSR tombolový lístek (náhodně rozhozené v obálkách), ihned se dozvíš, co jsi vyhrál - výhru si můžeš vyzvednout u holek ve stánku... díky naším partnerům jsme získali opravdu atraktivní ceny.

POZOR!! Při jízdě v koloně prosíme o dodržování silničních předpisů a zachování zdravého rozumu. Jsme tu pro zábavu a ne na závodní dráze. Jízda v koloně se řídí stylem "CIK CAK" Zbytečně nepředjíždějte, do cíle dojedeme všichni. Z pravidla jako první jedou slabší stroje. První sériové 50ccm, následně upravené a za nimi pokračují skútry o objemu 125ccm a více.

Zároveň velké díky všem našim partnerům a všechny Vás prosím také o jejich podporu v tom, že třeba někdy jejich produkty využijete.